Aktualnie znajdujesz się: Strona główna | Wszystkie wiadomości | Wiadomości | Co ósmy SUBWAY w Polsce należy już do LOTOSU

Kategorie

Partnerzy

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013
zdj. mat. prasowe Grupa Lotos

Co ósmy SUBWAY w Polsce należy już do LOTOSU

Dodano: 22.11.2017

/BM REFLEX, 22-11-2017/ Do końca 2017 roku LOTOS otworzy kolejne dwa punkty w Radomiu i Krakowie. Razem LOTOS będzie zarządzał 19 restauracjami amerykańskiej sieci. Plany na 2018 rok są równie ambitne, LOTOS planuje otworzyć ok. 10 nowych i zarządzać łącznie ok. 30 restauracjami SUBWAY w Polsce.

LOTOS konsekwentnie rozwija współpracę z siecią restauracji SUBWAY. LOTOS współpracuje z siecią restauracji SUBWAY wszędzie tam, gdzie widzi dodatkowy potencjał do wzbogacenia stacyjnego menu. W obszarze pozapaliwowym LOTOS kładzie szczególny nacisk na rozwój oferty gastronomicznej Cafe Punkt. Sukcesywnie wprowadza nowe produkty oraz rozszerza menu na nowych stacjach franczyzowych oraz obowiązkowo na stacjach własnych.

Przez 2 lata LOTOS otworzył już siedemnaście restauracji SUBWAY na stacjach paliw w następujących miejscowościach: Rumia, Poznań, MOP Rudka, Emilianów, MOP Krzyżanów Zachód, MOP Oleśnica Mała, MOP Krzyżanów Wschód, MOP Police, MOP Łęka, Łódź, MOP Witowice, Gdańsk, MOP Kozłów, MOP Rachowice, Radzymin, ponownie Gdańsk i MOP Rowień.

Warto dodać, że ponad połowa, czyli 10 z 17 już otwartych restauracji SUBWAY w sieci LOTOS działa przy drogach tranzytowych (autostradach i drogach ekspresowych)

Wszystkie działające restauracje SUBWAY można znaleźć w atlasie stacji paliw sieci LOTOS.

źródło: Grupa Lotos Zobacz także:

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013

REKLAMA

Hurtowe ceny paliw Gaz łupkowy Detaliczne ceny paliw w Polsce

Notowania walut

Zapisz się do newslettera!

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia