Aktualnie znajdujesz się: Strona główna | Konsulting

Kategorie

Partnerzy

Konsulting

Ostatnia modyfikacja: 2013-01-22 09:54:16

Naszym klientom codziennie dostarczamy informacji i narzędzi niezbędnych do podejmowania właściwych decyzji handlowych i strategicznych. Wykonujemy opracowania marketingowe dla firm i instytucji związanych bezpośrednio i pośrednio z branżą paliw.

Zajmujemy się kompleksowym doradztwem w zakresie funkcjonowania rynku paliw, organizujemy szkolenia i warsztaty paliwowe. Wszystkie nasze działania koncentrują się na dostarczeniu informacji rzetelnie opracowanych, zgodnych z oczekiwaniami klientów, a przede wszystkim na wysokim poziomie merytorycznym.

Gwarancją wysokiej jakości usług jest wszechstronna wiedza, wysokie kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów: analityków, doradców finansowych, prawników i menadżerów.

Nasza oferta jest skierowana dla firm zajmujących się dystrybucją paliw na różnych poziomach dystrybucji oraz ostatecznych odbiorców paliwa, w tym dla firm transportowych, logistycznych i przedsiębiorstw komunikacji miejskiej.

Dla firm dokonujących zakupu paliw z zachowaniem procedury przetargowej oferujemy kompleksowe doradztwo i konsultacje w okresie postępowania przetargowego, pomoc w sporządzaniu SIWZ w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dostawy paliw, sprawdzanie złożonych w postępowaniu ofert wykonawców pod względem zgodności ze SIWZ.

Firmom transportowym i kurierskim oferujemy indeks, który odzwierciedla zmiany cen oleju napędowego oraz pozwala na stosowanie systemu dopłaty paliwowej. Dopłata paliwowa urealnia koszt usługi przewozowej w zależności od skali i tempa zmian cen paliwa, a jej wysokość jest co miesiąc obniżana lub podwyższana.

REKLAMA

Pobierz wersję próbną Zobacz nasze produkty
Akty prawne Reklama w serwisie

Zapisz się do newslettera!

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia