Aktualnie znajdujesz się: Strona główna | Reklama

Kategorie

Partnerzy

Reklama

Ostatnia modyfikacja: 2012-10-16 13:49:07

Portal reflex.com.pl to platforma skupiająca w jednym miejscu branżę paliwową. Codziennie nasz serwis odwiedzany jest przez kilka tysięcy użytkowników, którzy szukają w nim najnowszych informacji z branży, aktualnych analiz oraz korzystają z produktów oferowanych przez portal.       Nasi użytkownicy to m.in. osoby prowadzące zrzeszone i niezależne stacje paliw, hurtownicy i importerzy paliw, firmy transportowe, instytucje finansowe oraz pozostałe osoby związane z branżą w sposób bezpośredni lub pośredni.
Znamy naszych użytkowników i wiemy doskonale jakie pod strony naszego serwisu cieszą się największą popularnością.
Dzięki temu serwis reflex.com.pl staje się doskonałą platformą reklamową zwłaszcza dla firm działających w branży paliwowej, ale nie tylko.

Poniżej prezentujemy dostępne formy reklamy.

Rodzaje form  REKLAMOWYCH na reflex.com.pl
 
Baner główny (wymiary: 750x200 pikseli, wielkość: max do 100kb) - element graficzny prostokątny umieszczony centralnie w górnej części strony. Kliknięcie w baner powoduje przejście na stronę reklamowanego produktu bądź serwisu.
Zalety:
Miejsce naturalnie koncentrujące wzrok, zapewnia wysoką oglądalność, idealny do budowania wizerunku, prezentacji haseł i dłuższych treści.
 
Baner boczny - prawy panel (wymiary: 240x240 pikseli, wielkość: max do 40kb) - element graficzny umieszczony w lewej części strony. Kliknięcie w baner powoduje przejście użytkownika na stronę reklamowanego produktu bądź serwisu.
Zalety:
Naturalnie ściąga wzrok odbiorcy, idealny do budowania wizerunku, prezentowania produktu.

Baner boczny - lewy panel (wymiary: 130x330 pikseli, wielkość: max do 20kb) - element graficzny umieszczony w lewej części strony. Kliknięcie w baner powoduje przejście użytkownika na stronę reklamowanego produktu bądź serwisu.
Zalety:
Naturalnie ściąga wzrok odbiorcy, idealny do budowania wizerunku, prezentowania produktu.
 

Artykuł sponsorowany
 
Forma reklamy, która pozwala na szersze przedstawienie atutów firmy lub konkretnego produktu czy usługi. Wpływa na wzrost świadomości marki wśród zarejestrowanych użytkowników serwisu reflex.com.pl.
Artykuł publikowany jest na stronie Wiadomości przez okres 1 tygodnia. Po tym terminie artykuł zostanie przeniesiony ze strony głównej na stronę Firmy, gdzie tekst dostępny będzie przez 1 rok, licząc od momentu opublikowania.
Istniej możliwość odświeżenia artykułu, czyli ponownej jego emisji na stronie Wiadomości po upływie 6 miesięcy.
Zalety:
Dzięki tradycyjnej formie artykułu już na pierwszej płaszczyźnie odbioru, artykuły sponsorowane wzbudzają większe zaufanie niż tradycyjna reklama, dobrze napisane są chętnie czytane przez osoby zainteresowane daną tematyką.
 
 
Wizytówka Firmy

Wizytówka zawiera najważniejsze informacje o Państwa firmie. Prócz nazwy firmy, adresu i numerów telefonów umieścić można grafikę (np. logo firmy), kilka zdjęć i krotki opis oraz link do strony. Wizytówka umieszczona jest na oddzielnej pod stronie Firmy.  
Zalety:
Najważniejsze informacje z punktu widzenia klienta poszukującego adresu, numeru telefonu bądź innych danych – pozwalające na kontakt z Państwa firmą.
 
 
Newsletter „wiadomości reflex.com.pl”
 
Forma mailingu rozsyłanego do osób zarejestrowanych w naszym portalu, które wyraziły zgodę na jego otrzymywanie. Newsletter rozsyłany jest w każdy dzień roboczy do 11.00, za pomocą poczty elektronicznej i zawiera najważniejsze wiadomości dnia.
W newsetterze można umieścić baner reklamowy. W jednym numerze newslettera wysyłana jest jedna z form reklamy banner lub reklama tekstowa.
Zalety:
Najważniejsze z punktu widzenia Firmy, gdzie reklama trafia bezpośrednio do klienta.
Pytaj o cenę newslettera specjalnego.Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące form reklamy oferowanej przez reflex.com.pl oraz zamówienia mogą Państwo uzyskać wysyłając e-mail z zapytaniem na adres marketing@reflex.com.pl lub pod numerem telefonu 42 635-11-26.
 

REKLAMA

Hurtowe ceny paliw Kalkulator ceny paliwa Pobierz wersję próbną Miejsce na Twoją reklamę

Notowania walut

Reflex należy do

Zapisz się do newslettera!

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia