Aktualności
Punkty w MOL Move można już zbierać także podczas zagranicznych podróży
REFLEX, 17.09.2024
Aplikacja lojalnościowa MOL Move, która obecnie świętuje swoje pierwsze urodziny w Polsce, rozwija się bezustannie. Blisko 1,3 mln polskich użytkowników może zbierać punkty i osiągać coraz wyższe poziomy korzyści nie tylko za zakupy w kraju – ale również zagranicą.
W ramach MOL Move działa już funkcjonalność o nazwie Cross-country. Pozwala ona zbierać punkty za tankowanie i zakupy pozapaliwowe nie tylko na stacjach w Polsce, ale też w niektórych innych krajach, w których Grupa wprowadziła na rynek swoją aplikację lojalnościową. Wśród nich jest m.in. Chorwacja, bardzo popularny wśród Polaków kierunek, który w ostatnich latach odwiedza rocznie ponad milion polskich turystów, czy coraz częściej wybierana przez nich Rumunia. Amatorzy jesiennych spacerów po górach bądź zimowych zjazdów narciarskich mogą też skorzystać z nowej funkcjonalności na stacjach po czeskiej lub słowackiej stronie Tatr lub Sudetów.,
Jak zbierać punkty zagranicą?
Ponieważ zasady naliczania punktów w programie MOL Move (oraz INA Loyalty w Chorwacji i Slovnaft Move w Słowacji) różnią się nieco na każdym z rynków Grupy MOL, również w przypadku funkcjonalności Cross-countryliczba punktów otrzymywanych za poszczególne produkty i usługi może się różnić. Co do zasady jednak w krajach strefy euro za wydanie 1 EUR użytkownik aplikacji powinien otrzymać jeden punkt, o ile szczegółowe warunki w danym kraju nie stanowią inaczej.
W krajach operujących walutami narodowymi jeden punkt przyznawany jest za lokalny odpowiednik 1 euro:
-w Czechach za każde wydane 25 koron;
- w Rumunii za każde wydane 5 lejów;
- w Serbii za każde wydane 117 dinarów.
Pamiętać też należy, że część produktów i usług jest wyłączona z systemu punktowego, m.in. doładowania do telefonów, alkohol czy produkty tytoniowe.
źródło: MOL

REFLEX: 10 tydzień obniżek cen paliw na stacjach
REFLEX, 21.03.2025
Czytaj więcej

ORLEN z rekordowym wsparciem od EBI na transformację energetyczną
REFLEX, 20.03.2025
Czytaj więcej

ORLEN dostarczy amerykańskie LNG do Ukrainy
REFLEX, 20.03.2025
Czytaj więcej

Raport ,,Przemysł i handel naftowy 2024”: koniec importu paliw z Rosji, konsumpcja w Polsce wzrasta.
REFLEX, 20.03.2025
Czytaj więcej

Grupa Unimot chce rozpocząć działalność w obszarze wydobycia gazu ziemnego
REFLEX, 17.03.2025
Czytaj więcej

Reflex: Ceny paliw spadają, ale powoli
REFLEX, 14.03.2025
Czytaj więcej

PERN szuka wykonawcy przewiertów HDD pod rzeką Wisłą
REFLEX, 13.03.2025
Czytaj więcej

Rynek paliw ciekłych: aktualizacja Informatora dla organów kontrolnych
REFLEX, 12.03.2025
Czytaj więcej

Warter Fuels wprowadza benzynę samochodową 98+
REFLEX, 12.03.2025
Czytaj więcej