Aktualnie znajdujesz się: Strona główna | Wszystkie wiadomości | Wiadomości | Intermarché otwiera kolejny supermarket i stację paliw w Przemkowie

Kategorie

Partnerzy

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013
zdj. materiały prasowe Intermarché

Intermarché otwiera kolejny supermarket i stację paliw w Przemkowie

Dodano: 03.10.2019

/BM REFLEX, 3-10-2019/ 19 września 2019 sieć Intermarché otworzyła sklep i stacje paliw w Przemkowie w województwie dolnośląskim. To 68 stacja pod szyldem Intermarché.

– Intermarché w Przemkowie jest 30 supermarketem tej sieci działającym w województwie dolnośląskim. Jestem przekonany, że mieszkańcy Przemkowa szybko przekonają się do oferty naszego sklepu, tak bogatej w produkty świeże dostarczane przez lokalnych i sprawdzonych dostawców. Cieszymy się również, że w jego pobliżu otworzyliśmy już 68. stację paliw z szyldem Intermarché – mówi Maciej Ćwikliński, Prezes Zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarché.
Otwarta w Przemkowie stacja paliw Intermarché, potwierdza pozycję lidera sieci w tym sektorze. Oferuje ona wysokiej jakości paliwa w atrakcyjnych cenach - benzyne Pb95, Pb98 oraz olej napędowy - dostarczane przez Orlen Paliwa Sp. z o.o. 
Intermarché zapowiada intensywne prace nad tym, by docelowo oferować takie usługi przy każdym supermarkecie, gdzie tylko będzie to mozliwe. 

źródło: www.muszkieterowie.pl 

Zobacz także:

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013

REKLAMA

Hurtowe ceny paliw Gaz łupkowy Detaliczne ceny paliw w Polsce

Notowania walut

Zapisz się do newslettera!

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia