Aktualnie znajdujesz się: Strona główna | Wszystkie wiadomości | Wiadomości | Miejska stacja paliw czeka na klientów przez całą dobę

Kategorie

Partnerzy

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013
zdj. mat. prasowe MZK Stalowa Wola

Miejska stacja paliw czeka na klientów przez całą dobę

Dodano: 21.03.2019

/BM REFLEX, 21-03-2019/ 20 marca została oficjalnie otwarta całodobowa Miejska Stacja Paliw. Inwestycja zlokalizowana jest przy zajezdni miejskich autobusów. Kierowcy mogą wjeżdżać na stację z dwupasmowej, powiatowej ulicy Komisji Edukacji Narodowej, jadąc w kierunku centrum miasta (na wysokości sklepu wielkopowierzchniowego Tesco). Tym co wyróżnia stację spośród innych jest na pewno atrakcyjna cena paliw. Benzynę 95 i olej napędowy można tu zakupić o 40 groszy taniej na litrze, niż u konkurencji.

Cena taka możliwa jest dzięki zmniejszonej marży oraz bardzo korzystnych stawkach uzyskanych w postępowaniu przetargowym. Dzięki systemowi samoobsługi mieszkańcy mogą liczyć na konkurencyjne ceny paliw dobrej jakości. Dostawcą paliw do naszej stacji jest PKN Orlen. Ponadto docelowo system bezobsługowy nie będzie generował tzw. kosztów osobowych, które również przekładają się na finalną cenę paliwa –  wyjaśnia Anna Pasztaleniec, prezes zarządu MZK Sp. z o.o.
 
Stacja Paliw MZK wyposażona jest w sześć dystrybutorów, przy których tankować można benzynę bezołowiową Pb 95, olej napędowy i płyn AdBlue do oczyszczania spalin, a także dystrybutorowy płyn do spryskiwaczy. Przy każdym stanowisku dostępne są kosze na śmieci i myjki do szyb samochodowych. Klienci korzystać mogą również z darmowego kompresora, a także za drobną opłatą z odkurzacza do czyszczenia wnętrza pojazdów i ciśnieniowej myjki do tapicerki samochodowej. Za zatankowane paliwo klienci płacą w specjalnym urządzeniu przypominającym bankomat. Jest to urządzenie intuicyjne, które informuje pisemnie i dźwiękowo, jak przejść kolejne kroki tankowania. Tankomat dostosowany jest do transakcji zarówno w systemie gotówkowym, jak i bezgotówkowym (karta płatnicza), przy czym minimalna kwota, za którą klient może zatankować wynosi 10,00 złotych.
 
W przypadku gdy usługa zakończy się koniecznością wydania „reszty” klient otrzyma bon – do ponownego wykorzystania na miejskiej stacji, ważny przez 30 dni. Po ponownym włożeniu paragonu urządzenie dokona odczytu kodu kreskowego i odblokuje dystrybutor. W ten sposób można będzie odzyskać pieniądze z poprzedniej transakcji, tankując dowolny asortyment dostępny na stacji.
 
Mimo, że stacja jest bezobsługowa, przez pierwszy miesiąc każdy klient może liczyć na pomoc przy tankowaniu. W godzinach od 7.00 do 21.00 pracownicy obsługi stacji będą prowadzić instruktaż tankowania i korzystania z terminala płatniczego. Regulamin wraz z instrukcją transakcji płatniczych wywieszony jest również na samym urządzeniu. Osoby korzystające z social mediów takie wskazówki będą mogły znaleźć na firmowym fanpage’a MZK, a także na naszej stronie internetowej – wyjaśnia prezes MZK Anna Pasztaleniec.
 
Od momentu rozszerzenia koncesji o nowy rodzaj paliw Miejski Zakład Komunalny podpisał kilkanaście umów z firmami transportowymi na ich sprzedaż. Rozliczenie dla tych firm, odbywa się przy pomocy kart magnetycznych (flotowych), które znacznie ułatwiają i skracają procedurę rozliczenia (na koniec okresu rozliczeniowego).
 
Miejska Stacja Paliw otwarta jest całą dobę. Biuro Obsługi Stacji mieści się w budynku administracyjnym Zakładu Komunikacji Miejskiej, przy ulicy Komunalnej 3 (parter). Czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00. Tam też dla klientów stacji dostępne są toalety, dostosowane także dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
 
Zapraszamy do korzystania z usług miejskiej stacji paliw MZK.
 
Cennik stacji na dzień 20.03.2019r.
 
⛽️Pb 95 ➡️ 4,55 zł
⛽️ON ➡️ 4,85 zł
⛽️ON Arctic ➡️ 5,28 zł
⛽️Ad Blue ➡️ 0,92 zł
⛽️Spryskiwacz➡️1,27 zł
 
W ofercie stacji jest również: kompresor, dwa odkurzacze samochodowe, ciśnieniowa myjka do tapicerki samochodowej.

źródło: MZK Stalowa Wola 


Zobacz także:

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013

REKLAMA

Hurtowe ceny paliw Gaz łupkowy Detaliczne ceny paliw w Polsce

Notowania walut

Zapisz się do newslettera!

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia