Aktualnie znajdujesz się: Strona główna | Wszystkie wiadomości | Wiadomości | Unikalny Sixt DriveSmart by BP

Kategorie

Partnerzy

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013
zdj. mat. prasowe BP Europa SE

Unikalny Sixt DriveSmart by BP

Dodano: 05.12.2018

/BM REFLEX, 5-12-2018/ Sixt DriveSmart by BP to opracowany wspólnie przez Sixt Rent a Car oraz BP ogólnodostępny program najmu samochodów. Łączy mobilność i nowe samochody z brakiem obciążeń związanych z byciem właścicielem auta.

 
Zmiany dotyczące szeroko pojętej mobilności są nieuniknione i dzieją się na naszych oczach – alternatywne źródła napędu pojazdów, carsharing, pojazdy autonomiczne. Z badań rynku nad elektromobilnością wynika, że coraz więcej osób ceni sobie mobilność, niekoniecznie łącząc ją z chęcią posiadania swojego auta.  Polski rynek motoryzacyjny w ciągu ostatnich dwóch lat rozwinął ofertę  najmu krótkoterminowego dla klienta indywidualnego. Umożliwia ona użytkowanie wybranego pojazdu w ramach miesięcznej opłaty bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Brakowało jednak kompleksowej oferty łączącej wiodące brandy z dostępnością i szerokim wyborem aut.
 
 
Małgorzata Bogacz, Dyrektor Marketingu BP Europa SE, oddział w Polsce: Z uwagą śledzimy trendy, dostosowując do nich ofertę, biorąc pod uwagę potrzeby Klientów. Z naszej analizy wynika,  że rośnie ze strony Klientów zapotrzebowanie na  taką ofertę. Propozycja wspólnego projektu z firmą Sixt Rent a Car przyszła w bardzo odpowiednim czasie. Chcemy być bliżej Klientów,  towarzyszyć im w trakcie podróży.
 
Andrzej Olesch, Dyrektor Handlowy Sixt Poland: Sixt DriveSmart by BP to zupełnie nowy rozdział w historii marki. Do tej pory Sixt Rent a Car był znany głównie jako wypożyczalnia aut z ofertą ukierunkowaną na Klienta biznesowego.
Teraz wprowadzamy usługę głownie dla Klienta indywidualnego - przysłowiowego Kowalskiego, który poszukuje nowego auta dla siebie. Wchodzimy w kategorię, która potocznie nazywana jest auto abonamentem.
Istotą usługi jest niska opłata miesięczna. Jej wysokość  kalkulowana jest w oparciu o utraconą w czasie użytkowania wartość pojazdu. 
W Sixt DriveSmart by BP Klient otrzymuje w racie wszystko, aby nie ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych z użytkowaniem auta - od pełnego pakietu ubezpieczenia, przez 24 Assistance, opiekę serwisową, na oponach zimowych kończąc. Dzięki Partnerstwu z BP oferujemy jeszcze karty paliwowe, dzięki którym nasz Klient będzie płacił mniej za paliwo oraz zyska znacznie więcej korzyści. Długo by mówić, zapraszam więc wszystkich na stronę internetową www.sixtdrivesmart.pl
 
 
 
Dla kogo Sixtdrivesmart by BP?
 
 
Wybraliśmy  firmę Click2Go, zarówno dlatego, że jest już mocno obecna na rynku poznańskim, ale ma też w planach dalszy intensywny rozwój. Zgodnie z umową od czerwca tego roku na stacjach BP w Poznaniu będzie można wypożyczyć samochody Click2Go, jak również je zwrócić – mówi Małgorzata Bogacz, dyrektor marketingu  BP w Polsce -  Miejsca parkingowe zostały specjalnie oznaczone, z wykorzystaniem charakterystycznych dla brandu Click2Go kolorów; białego i niebieskiego. Jeśli chodzi o rozwój to planujemy rozszerzenie współpracy na inne duże miasta w całej Polsce, ale nie możemy w tej chwili zdradzać szczegółów.
 
 
 
Carsharing w Polsce
 
 
Oferta Sixtdrivesmart dostępna jest w całej Polsce. Na prawie 550 stacjach BP Klienci będą mogli dowiedzieć się o programie, a wynajmujący otrzymają kartę paliwową BP, która umożliwia zakup paliwa na stacjach BP  w specjalnej cenie oraz wiele dedykowanych promocji. Atutem może być też bezgotówkowe rozliczanie zakupu paliwa. Program to przede wszystkim komfort, jak również możliwość korzystania z nowego samochodu na specjalnych i bardzo atrakcyjnych warunkach najmu. W ofercie znajdują się bogato wyposażone auta wielu marek w każdym segmencie począwszy od aut miejskich, a na SUV kończąc. Okres najmu waha się od 6 do 24 miesięcy. Sixt DriveSmart by BP  to  niska opłata miesięczna, bez kosztów wstępnych oraz szeroki wachlarz świadczeń zawartych w cenie: pełne ubezpieczenie AC/OC, 24h Assistance, opony zawsze dopasowane do sezonu,  opieka serwisowa. 
 
Na bohatera kampanii wybraliśmy Fiata 500 ze względu na rozsądną cenę, nowoczesny wygląd, bliskość fabryki Fiata i niską cenę wynajmu.
 
 
Bartłomiej Brzozowski, Fleet Manager w FCA Poland: Projekt współtworzony z wypożyczalnią samochodów Sixt oraz siecią paliw BP jest spójny z obecnymi trendami rynkowymi  i daje możliwości wypożyczenia samochodów w łatwy sposób. Cieszymy się, że FCA Poland może być częścią tego przedsięwzięcia i że nasze designerskie Fiaty 500 będą obecne na stacjach paliw BP. Wierzymy, że to dopiero początek współpracy i że będziemy ją kontynuować w najbliższym czasie.
 
 
 
Prosty wynajem
 
 
W motoryzacji zawsze liczy się szybkość, wygoda i niezawodność – taka właśnie  jest nowa usługa. To tylko 3 kliknięcia. 
 
1. Wchodzisz na naszą stronę www.sixtdrivesmart.pl
2. Wybierasz auto dla siebie, określasz okres umowy oraz limit przebiegu
3. Rezerwujesz auto, wypełniając prosty wniosek służący do oceny wiarygodności finansowej 
 
Formalności związane z umową ograniczone są do niezbędnego minimum,  liczy się wygoda i bezpieczeństwo. Rozpatrzenie wniosku trwa zwykle kilka dni, po tym czasie przesyłamy na wskazany adres gotową umowę do podpisu. Gdy dotrze do nas podpisana umowa, zamawiamy wybrane przez Klienta auto. Samochód jest gotowy do odbioru  w określonym terminie w dogodnym dla Klienta punkcie Sixt Rent a Car. 
 
żródło: BP Europa SE


Zobacz także:

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013

REKLAMA

Hurtowe ceny paliw Gaz łupkowy Detaliczne ceny paliw w Polsce

Notowania walut

Zapisz się do newslettera!

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia