Aktualnie znajdujesz się: Strona główna | Wszystkie wiadomości | Wiadomości | Wybrano członka Zarządu Grupy LOTOS S.A.

Kategorie

Partnerzy

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013
zdj. mat. prasowe Grupa Lotos

Wybrano członka Zarządu Grupy LOTOS S.A.

Dodano: 12.09.2018

/BM REFLEX, 12-09-2018/ 10 września 2018 Rada Nadzorcza Grupy LOTOS S.A. zakończyła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko w Zarządzie gdańskiego koncernu. Wiceprezesem Zarządu spółki został wybrany Jarosław Wittstock, który do składu Zarządu X kadencji wchodzi od 11 września 2018.

Jarosław Wittstock jest menadżerem z blisko 25-letnim stażem w zarządzaniu zespołami liczącymi od kilku do kilkuset pracowników w firmach z kapitałem polskim i międzynarodowym.

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Karierę zawodową rozpoczął w 1992 roku w Banku Gospodarki Żywnościowej SA. Posiada bogate doświadczenie menedżerskie m.in. w branży leasingowej (BG Leasing S.A. – Dyrektor Biura Handlowego Centrali, Hanza Leasing SA - Prezes Zarządu); FMCG (Polmlek Maćkowy – Prezes Zarządu); farmaceutycznej (PZF Cefarm  – Dyrektor Zarządzający) oraz medycznej (Prezes Zarządu ZKS Szpital Gdańsk Sp. z o.o., Dyrektor Zarządzający Swissmed Centrum Zdrowia SA).

 

Prowadził także własną firmę doradczą. W latach 2016-2017 był Dyrektorem Oddziału Pomorskiego ARiMR (Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa). Od marca 2017 roku związany zawodowo z Grupą Energa, najpierw jako Dyrektor Departamentu Marketingu i Komunikacji w Energa S.A., a od maja 2017 roku jako wiceprezes Zarządu Energa Obrót S.A. zarządzający takimi obszarami jak: nadzór korporacyjny, handel hurtowy, sprzedaż do rynku biznesowego, a także marketing.

źródło: Grupa Lotos Zobacz także:

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013

REKLAMA

Hurtowe ceny paliw Gaz łupkowy Detaliczne ceny paliw w Polsce

Notowania walut

Zapisz się do newslettera!

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia