Aktualnie znajdujesz się: Strona główna | Wszystkie wiadomości | Wiadomości | Projekt Roadshow ZOE od dziś w Warszawie!

Kategorie

Partnerzy

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013
zdj. mat. prasowe Traficar

Projekt Roadshow ZOE od dziś w Warszawie!

Dodano: 11.09.2018

/BM REFLEX, 11-09-2018/ Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 400 Renault Clio Traficara w Warszawie dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt rozpoczął się w sierpniu w Krakowie, a od dziś do 25 września z unikalnej okazji przetestowania elektryków będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy.

Projekt Roadshow ZOE obejmie zasięgiem sześć miast. Rozpoczął się w sierpniu w Krakowie, od 10 do 25 września trwa w Warszawie, a następnie będzie kontynuowany w Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu i na Śląsku.
W projekcie Roadshow ZOE Traficar udostępnia użytkownikom w ramach swojej usługi zupełnie nowy rodzaj pojazdu. Renault ZOE jest jednym z liderów sprzedaży pojazdów elektrycznych w Europie i może pochwalić się też największym zasięgiem w swojej klasie – do 300 km na jednym ładowaniu. ZOE to również bardzo wygodny i pojemny samochód do poruszania się po mieście. Elektryczny, dynamiczny silnik nie wymaga zmiany biegów. System multimedialny R-LINK Evolution z nawigacją ułatwi dotarcie do celu. Auto jest wyposażone w opatentowany przez Renault inteligentny, adaptacyjny układ ładowania Cameleon™, który pozwala na ładowanie akumulatora trakcyjnego ZOE z terminali o różnej mocy.
Traficar stale poszukuje okazji, by poza oczywistym udostępnieniem użytkownikowi pojazdu, dać mu również okazję uczestnictwa w ciekawych wydarzeniach i akcjach. Takim projektem bez wątpienia jest Roadshow ZOE, w ramach którego można spróbować jazdy w 100% elektrycznym samochodem. Roadshow ZOE to również wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy dotąd nie mieli okazji skorzystać z carsharingu. Zaciekawieni możliwością przejazdu w 100% elektrycznym pojazdem mogą przekonać się jak funkcjonalnym rozwiązaniem jest współdzielenie samochodów – mówi Konrad Karpiński, Dyrektor Operacyjny w firmie Traficar.
Renault ZOE jest dostępne w ramach usługi Traficara na obecnych zasadach wynajmu. W każdym z miast usługa działa w otwartym modelu parkowania (free-floating), co oznacza, że samochód można wypożyczyć i pozostawić w dowolnym miejscu w ramach strefy, która jest widoczna na mapie w aplikacji. Opłaty za parkowanie w miejskiej strefie są już wliczone w cenę usługi. Dodatkową przestrzeń parkingową stanowią stacje paliwowe partnera Traficara – PKN ORLEN. Aby wypożyczyć auto, wystarczy pobrać specjalną aplikację i zarejestrować się w systemie Traficar. Ceny za korzystanie z usługi są takie same jak we wszystkich pozostałych miastach, gdzie jest ona dostępna. Każdy przejechany kilometr kosztuje 0,80 zł, minuta jazdy – 0,50 zł, a minuta postoju – 0,10 zł.

źródło: Traficar Zobacz także:

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013

REKLAMA

Hurtowe ceny paliw Gaz łupkowy Detaliczne ceny paliw w Polsce

Notowania walut

Zapisz się do newslettera!

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia