Aktualnie znajdujesz się: Strona główna | Wszystkie wiadomości | Wiadomości | W Bazie w Koluszkach powstają nowe zbiorniki

Kategorie

Partnerzy

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013
zdj. mat. prasowe PERN

W Bazie w Koluszkach powstają nowe zbiorniki

Dodano: 09.07.2018

/BM REFLEX, 9-07-2018/ W Bazie Paliw nr 1 w Koluszkach należącej do PERN S.A. prowadzone są intensywne prace budowlane. Inwestycja obejmuje budowę dwóch zbiorników magazynowych o pojemności 32.000 m3 każdy wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Realizacja inwestycji w znaczący sposób zwiększy możliwości magazynowe Spółki.

Analogiczna inwestycja jest równolegle realizowana w Bazie Paliw nr 2 w Nowej Wsi Wielkiej. Na załączonych zdjęciach można zaobserwować postępy prac na placu budowy w Bazie Paliw nr 1 w  Koluszkach.

Koncentracja na rozwijaniu infrastruktury logistycznej i magazynowej w zakresie ropy naftowej, ale także paliw jest jednym z celów strategicznych Grupy PERN. W obszarze magazynowania paliw, PERN zamierza zbudować nowe zbiorniki o łącznej pojemności przekraczającej 300 tys. m³. 

źródło: PERNZobacz także:

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013

REKLAMA

Hurtowe ceny paliw Gaz łupkowy Detaliczne ceny paliw w Polsce

Notowania walut

Zapisz się do newslettera!

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia