Aktualnie znajdujesz się: Strona główna | Wszystkie wiadomości | Wiadomości | Funkcjonariusze i Pracownicy KAS wyróżnieni przez branżę paliwową nagrodą „Człowiek Roku 2017”

Kategorie

Partnerzy

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013
zdj. mat. prasowe KAS

Funkcjonariusze i Pracownicy KAS wyróżnieni przez branżę paliwową nagrodą „Człowiek Roku 2017”

Dodano: 06.04.2018

/BM REFLEX, 6-04-2018/ Przedstawiciele KAS odebrali nagrodę 5 kwietnia 2018 r. w Warszawie, podczas konferencji Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) pt. „Przemysł i Handel Naftowy 2017". W konferencji uczestniczyli Szef KAS Marian Banaś oraz z-ca Szefa KAS Piotr Walczak.

W imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników Krajowej Administracji Skarbowej nagrodę odebrali Barbara Apenit koordynator działań w obszarze paliw w Izbie Administracji Skarbowej w Zielonej Górze oraz Mariusz Słowik straszy aspirant w Lubuskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Gorzowie Wielkopolskim.

Minister Marian Banaś podkreślił, że nagroda przyznana przez firmy z branży paliwowej jest  niewątpliwie wielkim wyróżnieniem dla Krajowej Administracji Skarbowej: „Dziękuję w imieniu wszystkich pracowników i funkcjonariuszy KAS za docenienie ich ciężkiej pracy i służby. Największą wartością naszej organizacji są tworzący ją ludzie. Ich ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i uczciwość a także zrozumienie wspólnego celu jakim jest służba Polsce, to podstawa sukcesu". 

Szef KAS podziękował również wszystkim organizacjom społecznym i biznesowym, które okazywały wsparcie we wdrażaniu reformy KAS. „Dzięki tej reformie możemy dziś odnosić spektakularne sukcesy w walce z szarą strefą. Dobra współpraca z uczciwym biznesem pozwala nam skutecznie rozpracowywać mechanizmy działalności przestępców. Oczyszczenie rynku z podatkowych oszustów jest naszym wspólnym celem" – powiedział minister Banaś.

Podczas konferencji zaprezentowano, przygotowany przez POPiHN, raport ,,Przemysł i Handel Naftowy 2017''

Odbyła się również debata pt. „Wyzwania branży paliwowej 2020", w której wzięli udział: Sekretarz Stanu w KPRM Piotr Naimski, z-ca Szefa KAS Piotr Walczak, Dyrektor Generalny Global Compact Kamil Wyszkowski i przedstawiciele branży paliwowej

Źródło: KAS

 Zobacz także:

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013

REKLAMA

Hurtowe ceny paliw Gaz łupkowy Detaliczne ceny paliw w Polsce

Notowania walut

Zapisz się do newslettera!

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia