Aktualnie znajdujesz się: Strona główna | Wszystkie wiadomości | Wiadomości | Kingspan wprowadza do sprzedaży nowy zbiornik na AdBlue® - SlimLine Edge

Kategorie

Partnerzy

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013
zdj. mat. prasowe Kingspan Environmental

Kingspan wprowadza do sprzedaży nowy zbiornik na AdBlue® - SlimLine Edge

Dodano: 02.10.2017

/BM REFLEX, 2-10-2017/ Kinsgpan Environmental, producent rozwiązań z zakresu przechowywania substancji płynnych, zaprezentował nowy produkt: zbiornik SlimLine Edge o pojemności 4500 l przeznaczony do magazynowania i dystrybucji AdBlue®, wyposażony w trójwarstwowy system zabezpieczający TriComp.

Produkt dostępny jest w czterech opcjach wyposażenia, dzięki czemu może być wykorzystany zarówno do potrzeb wewnętrznych, jak i na stacjach benzynowych. Premiera produktu miała miejsce na wrocławskich targach Stacja i Biznes Przyszłości.
Kingspan SlimLine Edge wykorzystuje innowacyjny system TriComp, czyli system trójwarstwowy, który gwarantuje zachowanie czystości magazynowanej cieczy. Na system ten składa się zbiornik wewnętrzny, zewnętrzny oraz dodatkowa obudowa.
Innowacyjna i nowoczesna konstrukcja produktu zapewnia czystość, bezawaryjność i wysoką odporność na czynniki zewnętrzne.
Obudowa zewnętrzna zbiornika SlimLine Edge cechuje estetyczny i opływowy kształt, który można trwale personalizować własną marką firmy lub stacji paliw.
Firma Kingspan oferuje zbiorniki SlimLine Edge w czterech wariantach:
·         zbiornik do magazynowania AdBlue®
·         zintegrowany system do magazynowania i dystrybucji AdBlue®
·         zbiornik z legalizowanym systemem dystrybucyjnym MID
·         zbiornik z zewnętrznym dystrybutorem MID
Szczegółowy opis i dane techniczne zbiorników SlimLine Edge.
Do każdego z wariantów Klient może dobrać wyposażenie opcjonalne: taśmę grzewczą, izolację zbiornika wewnętrznego, zabezpieczenie ze stali nierdzewnej przed przepełnieniem oraz zestaw do mocowania zbiornika do podłoża.
Zbiorniki SlimLine Edge wykonane są z najwyższej jakości komponentów i spełniają najwyższe normy produkcyjne i materiałowe: ISO 22241, ISO 9001:2008 oraz ISO 14000:2008. Produkty posiadają 5 lat gwarancji na płaszcz zbiornika oraz posiadają serwis posprzedażowy.
Rozwój  sieci dystrybucji AdBlue®
Firma Kingspan Environmental przewiduje szybki wzrost rynku dystrybucji AdBlue®, spowodowany nowymi regulacjami spalania (Euro6). Duże firmy paliwowe już dziś powiększają liczbę punktów z dystrybucją tego roztworu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w informacji prasowej „Sieć dystrybucji AdBlue® będzie rosła”, dostępnej pod adresem: http://media.neuron.pl/klienci/3237/pr/369976/siec-dystrybucji-adblue-bedzie-rosla
 
źródło: Kingspan Environmental

Zobacz także:

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013

REKLAMA

Hurtowe ceny paliw Gaz łupkowy Detaliczne ceny paliw w Polsce

Notowania walut

Zapisz się do newslettera!

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia