Aktualnie znajdujesz się: Strona główna | Wszystkie wiadomości | Wiadomości | Usługa carsharingu już na 50 stacjach ORLEN

Kategorie

Partnerzy

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013
zdj. mat. prasowe Traficar

Usługa carsharingu już na 50 stacjach ORLEN

Dodano: 02.10.2017

/BM REFLEX, 2-10-2017/ PKN ORLEN udostępni usługę carsharingu na kolejnych 19 stacjach paliw, tym razem we Wrocławiu i Poznaniu. Tym samym Koncern konsekwentnie zwiększa zakres oferty dostępnej dla klientów i odpowiada na aktualne trendy w mobilności w oparciu o polski kapitał

Możliwość wynajmu auta na minuty, w ramach współpracy z polską firmą Traficar,  zostanie udostępniona na kolejnych 7 stacjach we Wrocławiu i 12 obiektach w Poznaniu. Usługa wypożyczania samochodu na stacjach paliw ORLEN w tych miastach będzie dostępna od 03.10.2017 r. Poza wyznaczeniem dedykowanych miejsc parkingowych na obiektach Koncernu, planowany jest również szereg wzajemnych działań sprzedażowych, promocyjnych i społecznych.

Dostrzegamy zmiany trendów w zakresie poruszania się i chcemy z nich korzystać, a wręcz mamy ambicję, aby je kształtować. Dlatego konsekwentnie wdrażamy wiele innowacyjnych projektów na stacjach paliw m.in. usługę carsharingu, czy udostępnioną ostatnio na obiektach PKN ORLEN możliwość wynajmu rowerów, które mają na celu zaspokojenie rosnących potrzeb klientów. Co więcej zależy nam na zwiększaniu świadomości klientów w zakresie proekologicznych rozwiązań komunikacyjnych, stąd pomysł wdrożenia stoisk promujących carsharing na stacjach paliw Koncernu – powiedział Zbigniew Leszczyński, Członek Zarządu PKN ORLEN ds. Sprzedaży.

Udostępnienie innowacyjnego rozwiązania na kolejnych, obok warszawskich i krakowskich, stacjach jest owocem współpracy pomiędzy PKN ORLEN, a firmą Traficar. W ramach tej współpracy PKN ORLEN poza zapewnieniem dostaw paliwa dla samochodów będzie świadczył także dodatkowe usługi, np. myjni. Łącznie, razem z obiektami w Warszawie i Krakowie, usługa carsharingu dostępna będzie na 50 stacjach Koncernu.

źródło: PKN OrlenZobacz także:

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013

REKLAMA

Hurtowe ceny paliw Gaz łupkowy Detaliczne ceny paliw w Polsce

Notowania walut

Zapisz się do newslettera!

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia