Aktualnie znajdujesz się: Strona główna | Wszystkie wiadomości | Wiadomości | Nowa stacja BP Uniszki

Kategorie

Partnerzy

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013
zdj. mat. prasowe BP Europa SE

Nowa stacja BP Uniszki

Dodano: 02.08.2017

/BM REFLEX, 2-08-2017/ 15 lipca 2017 roku rozpoczęła działalność nowa stacja partnerska BP Uniszki (woj. mazowieckie). Obecnie sieć BP liczy 520 stacji, w tym 240 stacji partnerskich i 28 lokalizacji przy autostradach i drogach ekspresowych.

Wszystkie paliwa (benzyny bezołowiowe oraz olej napędowy) oferowane na stacjach BP są zgodne z wymogami aktualnych norm dotyczących jakości paliwa oraz obowiązującym rozporządzeniem w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. 20 kwietnia BP wprowadziła na polski rynek technologię ACTIVE. Paliwa BP z technologią ACTIVE, zawierające miliony usuwających zanieczyszczenia cząsteczek, opracowane zostały z myślą o eliminowaniu zanieczyszczeń z silnika przy ich stosowaniu. Usuwają brud, chronią silnik przed ponownym zanieczyszczeniem oraz minimalizują problemy i szkody spowodowane przez zanieczyszczenia (takie jak pogorszenie ekonomiki i dynamiki jazdy oraz częstsze naprawy). Technologia ACTIVE jest obecna we wszystkich paliwach ciekłych BP w Polsce. Po raz pierwszy regularne paliwa BP z technologią ACTIVE  usuwają zanieczyszczenia z silnika i zapobiegają ich ponownemu gromadzeniu. Z kolei paliwa BP Ultimate z technologią ACTIVE to nasze najlepsze jak dotąd paliwa czyszczące silnik, które zapewniają szybsze i dokładniejsze oczyszczanie niż paliwa regularne. Przy ciągłym stosowaniu paliwa BP Ultimate mogą zwiększyć zasięg samochodu nawet do 56 km dla oleju napędowego Ultimate Diesel i do 44 km dla benzyny bezołowiowej Ultimate 98*.
 
*W porównaniu do zwykłych paliw. Zwykłe paliwa to paliwa bez dodatków spełniające jedynie podstawową Polską Normę PN-EN. Osiągane korzyści mogą zależeć od rodzaju pojazdu,  warunków drogowych, stylu jazdy kierowcy lub innych czynników. Szczegóły na www.bp.pl

Stacja BP Uniszki oferuje:
- 2 dystrybutory 8-wężowe,
- HSD,
- LPG,
- restauracja,
- parking,
- stacja kontroli pojazdów.
 
 
Adres stacji: Stacja BP Uniszki, 06-513 Uniszki Zawadzkie 113, woj. mazowieckie

źródło: BP Europa SE Oddział w Polsce Zobacz także:

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013

REKLAMA

Hurtowe ceny paliw Gaz łupkowy Detaliczne ceny paliw w Polsce

Notowania walut

Zapisz się do newslettera!

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia