Aktualnie znajdujesz się: Strona główna | Wszystkie wiadomości | Wiadomości | Kolejna stacja własna MOYA na Śląsku

Kategorie

Partnerzy

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013
zdj. mat. prasowe Anwim

Kolejna stacja własna MOYA na Śląsku

Dodano: 14.06.2017

/BM REFLEX, 14-06-2017/ W połowie czerwca, po zakończonym procesie modernizacji i rebrandingu działalność w barwach sieci MOYA rozpoczęła stacja w Siemianowicach Śląskich. Ponownie oddany do użytku obiekt jest własnością spółki Anwim S.A., operatora sieci stacji paliw MOYA.

Stacja w Siemianowicach Śląskich przy Pl. Piotra Skargi 2 to obiekt funkcjonujący od kilku lat, który przeszedł proces gruntownej modernizacji i zmiany barw. Tym samym został dostosowany do najwyższych standardów sieci MOYA. Stacja znajduje się przy jednej z głównych ulic miasta, w niedalekiej odległości od DK94, S86 i DK 79.
 
Na stacji działa punkt Caffe MOYA, który wyróżnia się bogatą ofertą gastronomiczną - oprócz tradycyjnie dostępnych w sprzedaży hot-dogów i zapiekanek, w menu znajdują się również panini, tortilla, świeże kanapki, wrapy, sałatki, lemoniady, smoothie, mleko smakowe oraz szeroki wybór kaw i herbat. Korzystając z nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni do konsumpcji, podróżni mogą dodatkowo skorzystać z dostępnej sieci Wi-Fi. Na terenie obiektu kierowcy mają natomiast do dyspozycji kompresor i odkurzacz oraz myjnię automatyczną dla samochodów osobowych. Stacja prowadzi sprzedaż wszystkich rodzajów paliw (95, 98, ON, ON MOYA Power i LPG). Podjazd wyposażony jest w dystrybutory z szybkim wlewem Diesla, a płyn AdBlue sprzedawany jest w pojemnikach.
 
Stacja w Siemianowicach Śląskich jest osiemnastym obiektem w województwie śląskim, działającym w barwach sieci MOYA. Ze względu na swoje położenie placówka będzie obsługiwała głównie ruch lokalny.
 
Po dołączeniu do sieci stacji w Siemianowicach Śląskich w barwach MOYA funkcjonują 142 placówki.
 
źródło: Anwim 

Zobacz także:

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013

REKLAMA

Hurtowe ceny paliw Gaz łupkowy Detaliczne ceny paliw w Polsce

Notowania walut

Zapisz się do newslettera!

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia