Aktualnie znajdujesz się: Strona główna | Konferencje

Kategorie

Partnerzy

Konferencje

Konferencja 4 października 2017

BM REFLEX zaprasza na Konferencję „Najnowsze zmiany w prawie istotne dla branży paliwowej - 2017”, która odbędzie się 4 października 2017r. w Łodzi w Hotelu AMBASADOR Premium****

termin: 04-10-2017

czytaj więcej »

WARSZTATY - Ustawa SENT w praktyce (kazusy transakcyjne, kontrole i kary, dostawy do zbiorników, naruszenia obowiązków koncesyjnych)

WARSZTATY - Ustawa SENT w praktyce (kazusy transakcyjne, kontrole i kary, dostawy do zbiorników, naruszenia obowiązków koncesyjnych)

termin: 24-05-2017

czytaj więcej »

WARSZTATY - Ustawa SENT w praktyce (kazusy transakcyjne; logowanie i wypełnianie poszczególnych rodzajów SENTa)

WARSZTATY - Ustawa SENT w praktyce (kazusy transakcyjne; logowanie i wypełnianie poszczególnych rodzajów SENTa)

termin: 20-04-2017

czytaj więcej »

Pakiet Przewozowy - ustawa SENT - skutki dla branży paliwowej i chemicznej

BM Reflex ma zaszczyt zaprosić do udziału w szkoleniu " Pakiet Przewozowy - ustawa SENT - skutki dla branży paliwowej i chemicznej", które odbędzie się 5 kwietnia 2017 r. w Łodzi.

termin: 05-04-2017

czytaj więcej »

Szkolenie "Monitorowanie i ewidencja drogowego przewozu towarów",

Szanowni Państwo, ze względu na duże zainteresowanie szkoleniem wszystkie miejsca na szkolenie w dniu 16 lutego są zajęte. Mamy przyjemność zaprosić Państwa zatem na kolejne szkolenie w dniu 28 lutego br.

termin: 28-02-2017

czytaj więcej »

Szkolenie „ Zmiany w VAT dla towarów wrażliwych, które są narażone na wyłudzenia podatkowe, w tym PALIW”

BM Reflex ma zaszczyt zaprosić do udziału w szkoleniu „Zmiany w VAT dla towarów wrażliwych, które są narażone na wyłudzenia podatkowe, w tym PALIW”, które odbędzie się 15 grudnia 2016 r, w siedzibie BM REFLEX w Łodzi, ul. Sienkiewicza 9

termin: 15-12-2016

czytaj więcej »

Szkolenie „Pakiet paliwowy, Pakiet energetyczny, Zmiany w VAT i KK - uszczelnianie rynku”

BM Reflex ma zaszczyt zaprosić do udziału w szkoleniu „Pakiet paliwowy, Pakiet energetyczny, Zmiany w VAT i KK - uszczelnianie rynku” , które odbędzie się 27 października 2016 r, w Hotelu Novotel w Łodzi, Al. Piłsudskiego 11 A

termin: 27-10-2016

czytaj więcej »

IX Konferencja z cyklu „Perspektywy rynku paliw” - Czy pakiet paliwowy rozwiąże problemy branży?

BM Reflex ma zaszczyt zaprosić do udziału w IX Konferencji z cyklu „Perspektywy rynku paliw” - Czy pakiet paliwowy rozwiąże problemy branży? – zmiany w VAT, AKCYZIE, ZAPASACH I KONCESJACH plus nowy Pakiet Energetyczny która odbędzie się 27 lipca 2016 r, w Łodzi w Hotelu NOVOTEL, Al. Piłsudskiego 11 A.

termin: 27-07-2016

czytaj więcej »

VIII Konferencja z cyklu „Perspektywy rynku paliw”

BM Reflex ma zaszczyt zaprosić do udziału w VIII Konferencji z cyklu „Perspektywy rynku paliw” - „Opodatkowanie branży paliw w 2016 roku w praktyce. Nowe obciążenie stacji paliw” która odbędzie się 2 marca 2016 r, w siedzibie BM REFLEX, w Łodzi, ul. Sienkiewicza 9

termin: 02-03-2016

czytaj więcej »

VII Konferencja z cyklu „Perspektywy rynku paliw”

BM Reflex ma zaszczyt zaprosić do udziału w VII Konferencji z cyklu „Perspektywy rynku paliw” -„Podatek VAT, zapasy i biopaliwa – prawo w praktyce.” która odbędzie się 9 kwietnia 2015 w Łodzi, w Klubie Spadkobierców w Łodzi, ul. Piotrkowska 77

termin: 09-04-2015

czytaj więcej »

VI Konferencja z cyklu „Perspektywy rynku paliw”

Podczas konferencji zwrócimy szczególną uwagę na zmiany wprowadzone ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o zmianie ustawy o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa i zakłóceń na rynku naftowym oraz niektórych innych.

termin: 24-09-2014

czytaj więcej »

V Konferencja z cyklu „Perspektywy rynku paliw”

Niebawem minie pół roku od dnia wejścia w życie nowych przepisów o VAT. Celem ich wprowadzenia było zwalczanie oszustw podatkowych przy dostawach tzw. towarów wrażliwych Zastanowimy jak wprowadzone zmiany, w tym solidarna odpowiedzialność podatkowa kupującego za zobowiązania podatkowe sprzedawcy, wpływają na praktykę obrotu.

termin: 02-04-2014

czytaj więcej »

IV Konferencja z cyklu „Perspektywy rynku paliw”: Zmiany w podatku od towarów i usług w obrocie paliwami - Solidarna odpowiedzialność nabywcy paliw za zobowiązania podatkowe sprzedawcy

Celem konferencji jest omówienie problemu solidarnej odpowiedzialności nabywcy paliw za zobowiązania sprzedawcy wynikającego ze ustawy o podatku od towarów i usług oraz prezentacja innych projektowanych zmian aktów prawnych regulujących funkcjonowanie podmiotów w branży paliw. Zapraszamy do udziału w konferencji właścicieli hurtowni i stacji paliw, dyrektorów działów finansowych i działów księgowych!

termin: 12-09-2013

czytaj więcej »

III Konferencja z cyklu Perspektywy rynku paliw: Czy zmiany w podatku VAT zahamują zjawisko szarej strefy? A może zjawisko osiągnie jeszcze większą skalę?

Podczas konferencji chcemy skoncentrować uwagę uczestników na nurtującym problemie taniego paliwa z importu. Czy zmiany w ustawie o podatku VAT zmienią obraz rynku paliw? Czy nowe propozycje związane z rozliczaniem dodatku VAT przez nabywców paliw wyeliminują nieuczciwą konkurencję na rynku? Czy wyeliminowanie szarej strefy poprawi sytuację firm? To pytania, na które postaramy się odpowiedzieć. Podsumujemy rynek paliw w 2012 roku i omówimy potencjał rozwoju rynku hurtowego i detalicznego w dobie malejącego tempa wzrostu konsumpcji i gospodarki.

termin: 24-04-2013

czytaj więcej »

II Konferencja BM REFLEX 22 października 2012 r.Jak przetrwać w kryzysie? Sprzedawcy paliw bronią się przed utratą płynności.

Celem tego wydarzenia jest omówienie bieżących zagadnień związanych z funkcjonowaniem rynku hurtowego i detalicznego oraz zwrócenie uwagi na kluczowe jego problemy. Konferencja będzie mieć szeroki charakter i odnosić się nie tylko do kwestii sprzedaży paliwa. Ze względu na specyficzną sytuację branży rafineryjnej w Europie, mającą znaczący wpływ także na Polskę, w czasie konferencji jej uczestnicy – eksperci i szefowie firm - omówią także kwestie z nią związane.

termin: 22-10-2012

czytaj więcej »

VI Warsztaty paliwowe - 20 czerwca 2012 r. Hotel Grand w Łodzi

Od wielu miesięcy na rynku krajowym oferowany jest olej napędowy z importu po bardzo niskich cenach. Z jednej strony obrót takim paliwem daje przestrzeń do realizacji wyższej marży, z drugiej zaś, budzi obawy o prawidłowość rozliczania dostaw wewnątrzwspólnotowych.

termin: 20-06-2012

czytaj więcej »

I Konferencja paliwowa 24 kwietnia 2012 r. Holiday Inn Warszawa

Debata ma na celu usystematyzowanie, próbę odpowiedzi na nurtujące branżę paliw pytania oraz omówienie nie tylko nowych tendencji ale i możliwych scenariuszy rozwoju sytuacji na polskim rynku paliwowym. W ostatnich miesiącach sytuacja na rynku paliw jest bardzo dynamiczna, co wyraża się nie tylko we wzroście cen paliw przy dystrybutorach. Problem dotyczy zarówno kierowców, jak i przedsiębiorców, którzy borykają się z problemem niskich marż na paliwa i rosnącym zaangażowaniem kapitału.

termin: 24-04-2012

czytaj więcej »

REKLAMA

Hurtowe ceny paliw Detaliczne ceny paliw w Polsce

Notowania walut

Zapisz się do newslettera!

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia