Aktualnie znajdujesz się: Strona główna | Instrukcje dla użytkownika

Kategorie

Partnerzy

Instrukcje dla użytkownika

Ostatnia modyfikacja: 2012-11-28 12:24:14

Portal reflex.com.pl to nowoczesne narzędzie dedykowane dla branży paliwowej. Zawiera wiele informacji potrzebnych przy podejmowaniu ważnych decyzji biznesowych zarówno w bieżącej działalności, jak i przy decyzjach strategicznych. Skatalogowane są w odpowiednich działach serwisu, a dostęp do nich jest uzależniony od otrzymanych od administratora uprawnień.

Zakresy dostępu są zależne od statusu użytkownika. Podzielone są według następujących kryteriów:
  • Informacje ogólne - dostępne są dla każdego odwiedzającego portal reflex.com.pl
  • Informacje pełne -  są widoczne dla zalogowanego użytkownika
  • Dostęp do informacji szczegółowych oraz do produktów BM Reflex są dostępne dla Klientów, którzy podpiszą stosowną umowę o współpracy.

Odwiedzający portal reflex.com.pl mogą korzystać z zasobów serwisu w ograniczonym zakresie, dostęp do szerszej informacji użytkownik uzyskuje po zarejestrowaniu się, poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza rejestracyjnego. Na pozostawiony w formularzu adres e-mail wysłane zostaną informacje pozwalające na korzystanie z serwisu ze statusem użytkownika zalogowanego. Informacje z loginem i hasłem czasami trafiają do skrzynki spam. Aby w pełni korzystać z zasobów portalu należy podpisać stosowną umowę o współpracy i wykupić pakiet produktów oferowanych przez BM Reflex.

Wykupione produkty są dostępne na portalu reflex.com.pl w zakresie wykupionego abonamentu i są widoczne w panelu Raporty >> Strefa Klienta. Oferta BM Reflex jest widoczna w zakładce Raporty >> Oferta.

Użytkownik nie będący Klientem może poprzez użycie odpowiednich formularzy zamówić dostęp do wersji próbnych wybranych produktów. Korzystanie z wersji próbnej jest całkowicie bezpłatne w określonym okresie czasu. Odpowiedź na zgłoszenie następuje w ciągu 48 godzin. Po upływie terminu korzystania z wersji próbnej Klient ma możliwość zakupienia interesującego go pakietu.

BM Reflex zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia dostępu do serwisu.  

 

REKLAMA

Hurtowe ceny paliw Kalkulator ceny paliwa Pobierz wersję próbną Miejsce na Twoją reklamę

Notowania walut

Reflex należy do

Zapisz się do newslettera!

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia