Aktualnie znajdujesz się: Strona główna | Akty prawne | Interpretacja indywidualna - Czy dozwolona jest sprzedaż oleju napędowego grzewczego do celów opałowych konfekcjonowanego w pojemniki dopuszczonego do obrotu takim produktem, jeżeli nabywca złoży wymagane ustawą oświadczenie o przeznaczeniu oleju na cele opałowe lub do odsprzedaży na cele opałowe?

Kategorie

Partnerzy

Akty prawne

Wyszukiwanie aktów prawnych

interpretacje i orzeczenia

Interpretacja indywidualna - Czy dozwolona jest sprzedaż oleju napędowego grzewczego do celów opałowych konfekcjonowanego w pojemniki dopuszczonego do obrotu takim produktem, jeżeli nabywca złoży wymagane ustawą oświadczenie o przeznaczeniu oleju na cele opałowe lub do odsprzedaży na cele opałowe?


Na podstawie art. 14b § 1 i § 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz § 2 i § 6 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji przepisów prawa podatkowego (Dz. U. Nr 112, poz. 770 ze zm.) Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu działając w imieniu Ministra Finansów stwierdza, że stanowisko Sp. z o.o., przedstawione we wniosku z dnia 8 kwietnia 2011 r. (data wpływu 15 kwietnia 2011 r.) o udzielenie pisemnej interpretacji przepisów prawa podatkowego dotyczącej podatku akcyzowego w zakresie sprzedaży oleju napędowego przeznaczonego do celów opałowych, konfekcjonowanego pojemniki dopuszczone do obrotu takim wyrobem – jest prawidłowe.

do pobraniaREKLAMA

Hurtowe ceny paliw Kalkulator ceny paliwa Pobierz wersję próbną Miejsce na Twoją reklamę

Notowania walut

Reflex należy do

Zapisz się do newslettera!

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia